KONST / Litografier / Färglitografi 14246108
nr 1424 6108
Färglitografi
Malena Ivarsson. Signerad, numrerad 218/250, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 37x45, yttermått inklusive ram: 43x64 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:26:43
250 kr